Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Wynajem kontenerów mieszkalnych - Hotelowych

Wynajem Kontenerów Mieszkalnych - Hotelowych

 

Wynajem Kontenera  mieszkalnego to oferta wzorowana na koncepcji w pełni wyposażonego pokoju hotelowego, który możemy dostarczyć we wskazane miejsce i posadowieniu oddać gotowy do zamieszkania. Kontener mieszkalny można wynająć na dowolny okres czasu, a poprzez dodawanie i odejmowanie kolejnych modułów zapewnić zakwaterowanie wymaganej liczbie osób.

 
Wynajmowany kontener mieszkalny posiadają wydzieloną cześć mieszkalną o powierzchni 7 m2 powierzchni. Pozostałą, wydzieloną część kontenera stanowi węzeł sanitarny z toaletą, umywalką i kabiną prysznicową. Kontener poza częścią mieszkalną i sanitarną wyposażony jest w wielofunkcyjne, zintegrowane urządzenie kuchenne - kran, zlew, kuchnia elektryczna, lodówka, które zapewniają komfort przygotowania posiłku. Ciepła woda zapewniana jest zainstalowany, elektryczny podgrzewacz wody  o pojemności 80l.

Modułowa konstrukcja umożliwia zestawianie ze sobą  dowolnej ilości kontenerów, zapewniając komfortową, bezpieczną i optymalną przestrzeń mieszkalną. Opcja kontenera mieszkalnego to doskonałe rozwiązanie dla pracowników realizujących obowiązki w delegacjach, miejscach z brakiem tradycyjnych kwater.

Kontenery mieszkalne to optymalne rozwiązanie dla firm zatrudniających podwykonawców, pracowników z zagranicy, gdzie występuje potrzeba ich zakwaterowania w pobliżu miejsca zatrudnienia. Kontener mieszkalny - pokój hotelowy, który można wynająć i przywieść we wskazane, dostosowując ilość modułów do ilości pracowników jest interesującą i atrakcyjną opcją zakwaterowania.

 

Opis techniczny:
Wymiary zew. kontenera mieszkalnego: Lz 6058 mm, Sz= 2438 mm, Hz = 2800 mm.
Wymiary wew. kontenera mieszkalnego: Lw=5850 mm, Sw=2230 mm, Hw=2500mm.

 

Kontener mieszkalny zawiera urządzenia i wyposażenie niezbędne pracownikom do stałego zamieszkania. Poza przestrzenią mieszkalną zawiera wygodną łazienkę z ubikacją, umywalką i prysznicem. Woda doprowadzona z zewnątrz ogrzewana jest w podgrzewaczu wody o pojemności 80L. Instalacja kanalizacyjna odprowadza ścieki na zewnątrz do kanalizacji lib specjalnego zbiornika. Kontener mieszkalny, hotelowy -  posiada kompletną instalację elektryczną z oświetleniem i gniazdkami wtykowymi na ścianach zabezpieczoną wyłącznikiem różnicowoprądowym.

W kontenerze mieszkalnym zainstalowano aneks kuchenny z wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym GORENJE składającym się z lodówki, kuchni elektrycznej z dwoma palnikami i zlewozmywaka. Niewielka lodówka zapewnia komfort przechowania żywności w bezpiecznych warunkach, którą możemy przyrządzić na kuchni elektrycznej.

Kontener mieszkalny dostarczony we wskazane miejsce, prawidłowo posadowiony  i podłączony do mediów  i kanalizacji lub zbiornika na ścieki może być od razu użytkowany. Tak wyposażony, szybko zamontowany nadaje się również  na tymczasowe lokum np. dla osób dotkniętych przez kataklizmy i klęski żywiołowe.


Więcej o ofercie wynajmu mieszkań socjalnych oraz szczegółach technicznych proponowanych rozwiązań znaleźć można na stronach weldon.pl  oraz carodesign.pl.

 

Jesteś zainteresowany kontenerami mieszkalnymi? Zadzwoń ! 697 770 672 lub 605 053 068.

drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito