Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Prezentacja Firmy Weldon

Kilka słów o Firmie Weldon...

zakład producenta kontenerów

producent kontenerów
Siedziba Firmy Weldon -...
budynek z kontenerów
Budynek administracyjny...
produkcja kontenerów
Nowoczesna hala na...
produkcja kontenerów
Hala na której...
produkcja kontenerów
Hala na której...
produkcja kontenerów
Elementy ram...
produkcja kontenerów
Kontenery biurowe...

Posiadając kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie, odpowiednie zasoby, a także zaplecze produkcyjne w postaci infrastruktury przemysłowej prawna poprzedniczka spółki Weldon (Metal System Sp. z o.o. Dębica) rozpoczęła działalność w branży metalowej w 2002 roku. Początkowo Spółka zajmowała się obróbką metali na zlecenie innych firm. Zbliżające się wejście Polski do strefy Euro i pojawiające się wówczas pierwsze symptomy ożywienia gospodarczego oraz planowane rosnące inwestycje w budownictwie i drogownictwie skłoniły firmę do rozpoczęcia produkcji kontenerów.

Pierwszymi wyprodukowanymi kontenerami były standardowe, dwudziestostopowe kontenery w rozmiarach ISO na bazie ramy stalowej i ścian z profili aluminiowych. Kontenery te były zaopatrzone w jedną parę drzwi i jedno okno – mogły służyć jako przenośne kontenery biurowe, stacjonarne biura, zaplecza socjalne, lub segmenty większego budynku modułowego. W miarę upływu czasu sama konstrukcja poszczególnych kontenerów była zmieniana i ulepszana. Opracowany został system panelowy - taka konstrukcja kontenerów podniosła znacznie ich funkcjonalność. Dzięki temu okna i drzwi w kontenerze mogły zostać umieszczone w dowolnym miejscu konstrukcji co z kolei pozwala szybko realizować nietypowe zamówienia i dostarczać kontenery w konfiguracji dostosowanej do potrzeb danego klienta.

Rozwijany Dział Konstrukcyjny ulepszał istniejące i opracowywał kolejne nowe kontenery: obecnie w naszej ofercie posiadamy 3 rodzaje standardowych kontenerów socjalno-biurowych, 4 rodzaje kontenerów sanitarnych, kontenery mieszkalne, kilka rodzajów portierni (także z zapleczem sanitarnym) na bazie kontenerów 10-cio i 20-to stopowych. Oczywiście wykonujemy również kontenery na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie nasze kontenery mogą stanowić także pojedyncze segmenty większych budynków modułowych, które jesteśmy w stanie dowolnie zaprojektować, a następnie zestawić przy pomocy własnych ekip montażowych. W rekorodwym 2008 roku na zlecenie krajowych i zagranicznych firm wyprodukowaliśmy ponad 3000szt. pojedyńczych kontenerów, co uczyniło nas jednym z najwięszych w Polsce producentów kontenerów.

Kontenery produkowane przez Weldon są podstawowym elementem ekonomicznego budownictwa modułowego pod klucz. Naszym celem jest efektywne połączenie naszej uniwersalnej technologii z funkcjonalną architekturą. Skutecznie zmieniamy stereotypowe myślenie o kontenerze. Kontenery to nie tylko przenośne zaplecza budów, ale oszczędne i ergonomiczne rozwiązania w których z przyjemnością można pracować a nawet mieszkać.

Wraz ze wzrostem produkcji firma systematycznie rozbudowywała swój park maszynowy a także zwiększała zatrudnienie. W chwili obecnej Weldon w nowo wybudowanym zakładzie produkcyjnym zatrudnia ponad 200 pracowników. Posiadając tak duże zasoby produkcyjne, rozbudowane biuro konstrukcyjne oprócz kontenerów oferujemy obecnie także inne produkty ze spawanej i zimno giętej stali. Do naszej oferty wprowadziliśmy konstrukcje stalowe i konstrukcje hal oraz przydrogowe ekrany akustyczne. Konstrukcje stalowe oferujemy wraz z projektem i wykonawstwem oraz jako elementy produkowane na zlecenie innych firm np. zajmujących się montażem konstrukcji stalowych. Podobnie ekrany akustyczne jesteśmy w stanie dostarczyć komplekswo wraz z dokumentacją i montażem we wskazanym miejscu lub poszczególne ich elementy, np. słupy, elementy konstrukcji lub same panele dźwiękochłonne do firm zanjmujących się budownictwem drogowym. Rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty związane z licznymi inwestycjami budowlanymi i drogowymi pozwala nam podejmować dalsze śmiałe inwestycje mające na celu zwiększenie mocy produkcyjnych.Dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów, do ochrony środowiska naturalnego oraz do Bezpieczeństwa i Higieny  Pracy - od  16.06.2009 posiadamy certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, Systemu Zarządzania Środowiskiem 14001 i Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg PN-N 18001.

Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz wdrażane innwacyjne zastosowania kontenerów został niejednokrotnie już zauważone przez lokalne i ogólnopolskie media, w dziale Napisali o nas znajdą Państwo wybrane artykuły prasowe, natomiast o bieżących wydarzeniach w naszej firmie mozna przeczytać w dziale Aktualności.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i kontaktu z nami!

drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito