Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Ekrany akustyczne

ekrany akustyczneRosnąca ilość samochodów osobowych i ciężarowych poruszających się po naszych drogach powoduje wzrost natężenia hałasu ulicznego na jaki narażeni są mieszkańcy okolicznych domów. Równocześnie obowiązujące przepisy nakładają na Drogowców obowiązek ograniczenia hałasu ulicznego do poziomu wymaganego odpowiednimi normami i rozporządzeniami. Dotyczy to zarówno dróg nowo projektowanych i budowanych jak i już istniejących w przypadku ich rozbudowy lub modernizacji. W przypadku, gdy drogi nie można poprowadzić w odpowiedniej odległości od zabudowań gwarantującej niski hałas należy wykonać bariery dźwiękochłonne zmniejszające natężenie hałasu ulicznego docierającego do zabudowań. Taką metodą ograniczenia hałasu ulicznego jest budowa w pobliżu dróg pochłaniających Ekranów Akustycznych. 

Produkowane przez Weldon Ekrany Akustyczne są jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń zmniejszającym natężenie hałasu przy drogach i autostradach od wymaganego przepisami poziomu. Jesteśmy producentem dwóch rodzajów paneli akustycznych: Ekranów Akustycznych Zielona Ściana oraz Szklanych Ekranów Akustycznych. Oprócz samych paneli akustycznych wykonujemy również elementy infrastruktury drogowej: słupy do mocowania Ekranów Akustycznych oraz zapewniamy montaż Ekranów Akustycznych

 

 

 

 

 

Ekrany akustyczne - szczegóły techniczne

Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi i parametrami technicznymi poszczególnych rozwiązań Ekranów Akustycznych. Zobacz także Galerię zdjęć produkowanych przez Weldon Ekranów Akustycznych: 

 

 1. Ekrany Akustyczne Zielona Ściana
   
 2. Ekrany Akustyczne Szklane
   
 3. Słupy do Ekranów Akustycznych
   
 4. Montaż Ekranów Akustycznych
   
 5. Galeria zdjęć Ekranów Akustycznych
drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito