Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz
kontenery techniczne
kontener techniczny pod...
kontenery techniczne
...obok zwykłe drzwi...
kontenery techniczne
...oraz podłoga z...
kotłownie kontenerowe
Piec zainstalowany w...
kontenery techniczne
Sterownia w kontenerach

Kontenery Techniczne

kontenery techniczne

 

 

Kontenery techniczne

 

 

Modułowa konstrukcja kontenera predysponuje go do bardzo różnych zastosowań. Właśnie dlatego kontenery świetnie sprawdzają się także jako mobilne osłony, obudowy, zabudowy lub wręcz stacjonarne budynki dla różnego rodzaju maszyn i urządzeń. O tego typu kontenerach mówi się potocznie kontenery techniczne.


Zastosowanie kontenera jako obudowy dla jakiegoś urządzenia pozwala także na zmontowanie i uruchomienie takiego urządzenia u jego wykonawcy/producenta a następnie przewiezienie całości razem z kontenerem do odbiorcy i uruchomienie niemal natychmiast po ustawieniu w miejscu przeznaczenia.

Kontenery techniczne mogą służyć jako obudowy pod agregaty prądotwórcze, stacje zasilania awaryjnego UPS, piece, silniki, różnego rodzaju pompy, urządzenia rozdzielcze i sterownie, stacje meteorologiczne lub inne w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Na bazie kontenerów biurowych lub innych mogą być wykonane kompletne, gotowe do uruchmienia kotłownie kontenerowe. Kontenery techniczne  najczęściej są projektowane i wykonane wg szczegółowej specyfikacji ustalonej z klientem oraz może zawierać szereg modyfikacji i specyficznych rozwiązań, np. niestandardowe dostosowane do danego urządzenia wymiary, specjalne otwory techniczne w ścianach, szerokie niestandardowe drzwi ułatwiające montaż urządzeń i ich ew. serwis, zabezpieczające kraty w oknach lub dodatkowe zamknięcia, czasami brak podłogi lub szczelne podłogi z litego fragmentu blachy, dodatkowo wygłuszone ściany kontenera itp. Więcej o dostępnych modyfikacjach konstrukcyjnych kontenerów w dziale wyposażenie nestandardowe i dodatkowe kontenerów.

 

Na załączonych zdjęciach przedstawiamy wykonane przez naszą Firmę kontenery techniczne różnego rodzaju i przeznaczenia, np. stację meteorologiczną lub kontenery w których zainstalowano urządzenia sterujące...  

  kontenery techniczne

 kontenery techniczne - stacja pogodowa

 wnętrze kontenera technicznego

 

Kontenery techniczne sprzedawane na specjalne zamówienie przedsiebiorstw przemysłowych, z terenu całego kraju, w tym najwiekszych miast jak Warszawa, Kraków, Łódz, Rzeszów, Lublin, Poznań, Wrocław, Białystok, Kielce, Katowice, Radom.

Kontenery techniczne - galeria zdjęć.

Na zdjęciach poniżej kontener techniczny wykorzystywany jako stacja meteo - widok z zewnątrz i zainslowanych w środku urządzeń pomiarowych i rejestrujących...

kontenery techniczne
Kontener techniczny z...
kontenery techniczne
Urządzenia w wnętrzu...
kontenery techniczne
W ścianach kontenera...
kontenery techniczne
Rozbudowana rozdzielnia...
kontenery techniczne
Urządzenia...
kontenery techniczne
Wylot klimatyzacji.
kontenery techniczne
Kontener wyposażony...
kontenery techniczne
Widok wnętrza...
drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito