Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Wynajem Kontenerów Sanitarnych

 

Kontenery Sanitarne - wynajem

 

Wynajem kontenerów sanitarnych to popularna usługa mająca na celu zapewnienie przestrzeni sanitarnej w każdym budynku kontenerowym lub zabezpieczenie sanitariatów w na otwartej przestrzeni np. imprezach masowych lub w miejscach realizacji inwestycji budowlanych, gdzie bez trudu każdy pracownik będzie miął nieskrępowany dostęp do toalety, gdzie również będzie mógł wziąć prysznic.

 

Jak już wspomniano powyżej kontener sanitarny lub kilka kontenerów sanitarnych to podstawowa, integralna część wielomodułowego budynku kontenerowego. Nie sposób wyobrazić sobie przestrzeń biurową z kontenerów lub cały biurowiec z kontenerów bez komfortowego kontenera sanitarnego.

Kontenery sanitarne produkowane w naszej fabryce posiadają instalację wodną i kanalizacyjną oraz niezbędne wyposażenie sanitarne: ubikacje, krany, umywalki i prysznice w ilościach i rozmieszczeniu przystosowanym do ilości użytkowników.  

Wynajmowany kontener sanitarny jest podzielony funkcjonalnymi ściankami działowymi oddzielającymi od siebie prysznice, toalety i umywalnie. Ściany kontenera sanitarnego w przeciwieństwie do kontenera np. biurowego, wypełnione są styropianem i pokryte są blachą.
Instalacje w kontenerze : instalacja wodna i instalacja kanalizacyjna prowadzone są naściennie z wykorzystaniem rur w kanałach elektroinstalacyjnych, natomiast baterie instalowane są na umywalkach.

 

Ciepła woda użytkowa dostarczana jest przez przepływowy elektryczny podgrzewacz wody, a w przypadku zwiększonego zapotrzebowania jak np. w  umywalniach przez duży przepływowy podgrzewacz wody.

 

Po posadowieniu kontenera doprowadzona jest woda oraz montowane jest połączenie rury ściekowej ze studzienką kanalizacyjną. W zależności od rozkładu urządzeń sanitarnych i jego wyposażenia występuje kilka podstawowych typów kontenerów sanitarnych. Wynajmowany kontener sanitarny w połączeniu z wynajmowanymi kontenerami biurowymi tworzy komfortowy, funkcjonalny budynek biurowy. Łącząc wynajmowany kontener sanitarny z wynajmowanym kontenerem szatniowym udostępniamy pracownikom wygodny budynek socjalny.

 

Wiecej o produkcji kontenerów sanitarnych i typach kontenerów sanitarnych na podstronach MS-S8 , MS-S9 , MS-S10 , MS-S11.

 


Kontenery sanitarne wynajmowane są na terenie całego kraju, a zwłaszcza w miastach  jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Lublin, Toruń, Białystok, Katowice, Nowy Sącz, Tarnów, Radom, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg 

drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito