Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Wynajem Portierni

 

Wynajem Kontenery PORTIERNIE, STRÓŻÓWKI, MISTRZÓWKI  

 

 

Usługa wynajmu kontenerów portierni, stróżówek i wartowni, jako całorocznych obiektów, skierowana jest do pracowników ochrony i firm ochroniarskich.

 

 

Kontenery portiernie - stróżówki mają zastosowanie w zakładach pracy, ośrodkach wypoczynkowych, imprezach masowych, oraz wszelkich miejscach wymagających stałego i bezpośredniego dozoru.

Występują one we dwóch wersjach -  z wydzieloną częścią sanitarną z toaleta, umywalką i instalację wodno-kanalizacyjną wraz z podgrzewaczem wody oraz w wersji bez zaplecza.

Wysokiej jakości materiały o dobrych parametrach izolacyjnych, jak płyty warstwowe, okna i drzwi powodują, że tego typu obiekty zapewniają komfort użytkowania przez cały rok.

Płyty warstwowe w sezonie letnim zapewniają niższą temperaturę wewnątrz, natomiast w zimie po dogrzaniu pomieszczenia utrzymują ciepło.

 

Ważną zaletą jest ich łatwe posadowienie na terenie otwartym oraz wewnątrz dużych budynków jak hale produkcyjne, hale magazynowe oraz wszelkich obiektów wymagających wewnątrz niezależnych pomieszczeń jak mistrzówki z kontenerów.

Konstrukcja kontenera zapewnia łatwą mobilność, zapewniając wielokrotną umożliwiając w ten sposób wielokrotną zmianę jego lokalizacji.

Kontener portiernia przeznaczony jest dla pracowników ochrony. Występuje w wersji z wydzieloną częścią sanitarną, wyposażoną w toaletę, umywalkę i instalację wodno-kanalizacyjną wraz z podgrzewaczem wody.

Wszystkie oferowane przez nas stróżówki świetnie sprawdzają się w użytkowaniu przez długie lata bez względu na aurę.

 

drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito