Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Wynajem mieszkań socjalnych

08-02-2010

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną ofertę wynajmu mieszkań socjalnych z kontenerów, przeznaczoną dla Samorządów. O skierowaniu takiej oferty zdecydowało rosnące zainteresowanie budynkami socjalnymi oraz kontrowersje związane z wprowadzeniem na rynek budynków o niskich parametrach technicznych. Pomysł został zaczerpnięty z doświadczeń firm współpracujących z Samorządami na terenie całej Europy. Posiada on wielu zwolenników w Austrii, Szwecji, Holandii czy Norwegii.


Oferta wynajmu mieszkań socjalnych umożliwia władzom lokalnym reagowanie, w sposób elastyczny na potrzeby mieszkaniowe i socjalne mieszkańców danej gminy. Istotne jest, aby mieszkanie pozyskać w jak najkrótszym czasie oraz aby spełniało ono wszelkie niezbędne wymagania prawa budowlanego.


Nieocenionymi atutami takiej współpracy są elastyczne warunki dotyczące długości okresu, na jaki mieszkanie będzie wynajmowane. Korzystne jest także uniknięcie przeprowadzenia kosztownych inwestycji, związanych z budową nowych mieszkań socjalnych. Co ważne, gmina nie jest tu odpowiedzialna za serwisowanie budynku, a po zakończeniu okresu wynajmu nie boryka się z jego ponownym zagospodarowaniem.

 

W ofercie posiadamy rozwiązania następujących budynków: schroniska dla bezdomnych, noclegownie, przedszkola, szkoły, hotele oraz budynki usługowe.
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania...


drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito